30 października, 2014

Jak uratować zdarty obcas?

Hej!
Dzisiaj mam dla Was świetny rozwiązanie dotyczące naprawy butów, które wydawałoby się, że nadają się już tylko to wyrzucenia... Zawsze miałam problem ze złotymi, czy srebrnymi obcasami, bo ciężko jest je naprawić. Żaden szewc u którego byłam nie podjął się zadania naprawy takich butów, a ściślej mówiąc zdartych obcasów. Dobrze, ale przechodząc do sedna, znalazłam ostatnio w second hand pięęęęęękne, czarne szpilki!!!Cudne, śliczne, klasyczne!!! Takie jakie uwielbiam!Wzięłam je do ręki i tu rozczarowanie.... okropnie zdarte obcasy :( NO NIE!!! Tak czy siak biorę, coś wymyślę, muszę je mieć! Tak wiem to już jest choroba.
Przez kilka dni leżały sobie w szafie no, ale co z tego, ja miałam moje piękne buty :D. Pewnego dnia robiąc koleżance paznokcie (Small Sapphire - stylizacja paznokci), spojrzałam na moje pudełeczko z różnymi różnościami do zdobień i wpadłam na genialny pomysł uratowania moich butów folią transferową do paznokci ;)
Efekt zobaczcie sami. Wiem, że buty nie wyglądają jak nówki sztuki, ale chociaż nie drażnią mnie już te zdarte obcasy :)
1 komentarz: