O mnie

Witaj!
Nazywam się Kasia Lewandowska. Skończyłam studia na AWF-ie w Białej Podlaskiej na kierunku turystyka i rekreacja.  Nie zaprzestałam jednak na tym (syndrom wiecznego studenta ;) ) i wzięłam się za drugi - kosmetologię. Oba kierunki z pasją do pięknego i zdrowego ciała. 
Strona została stworzona po to, aby móc dalej kontynuować to zamiłowanie. Blog jest  miejscem, gdzie umieszczam inspiracje wyszperane w świecie internetowym i nie tylko, zakątki świata, które zauroczyły mnie swoim pięknem i potrawy, które udało mi się upichcić. Poza tym jak pewnie większość kobiet mam bzika na punkcie kosmetyków, ciuchów i butów, więc o tym też możecie poczytać. 

A i jeszcze jedno: uwielbiam robić zdjęcia... WSZĘDZIE i dlatego też ta strona. No na takim FB na przykład nie wstawia się zdjęć typu dobrego ujęcia kubka z kawą  czy też artystycznego, a zarazem pysznego wczorajszego obiadku , nieprawdaż? ;) Dlatego to jest miejsce, gdzie mogę pochwalić się nowym przepisem na udany obiad albo na przykład kolejnym naszyjnikiem DIY- przy okazji pokazuję jak można w łatwy i prosty sposób taki właśnie zrobić. 

Jeżeli chcesz zobaczyć trochę więcej niż tylko to co znajduje się na tej stronie i być na bieżąco to zapraszam na mój instagramowy profil oraz zachęcam Cię do polubienia strony na facebooku

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś się ze mną skontaktować,  napisz do mnie meila:

smallsapphire@wp.pl. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz